Vaizdo registratorius Cowon AW2

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: cowon-aw2
  307 
  315  Sutaupykite
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Cowon
 •  

  g

  Pavadinimas Kategorija Specifikacija
  KameraKanalai2 kanalаi
  Sensorius1/2,7" plačiakampis FULL HD CMOS sensorius
  Rezoliucija / Kadrai1920x1080 / 30 Fps
  LęšisAperture (Fixed iRIS) : F2.0
  Procesorius Texas Instument "TMS320DM368"
  Video kodavimas H264 / Mpeg-4 AVC
  Matymo kampas 140 laipsnių
  Atmintis iki 32 Gb SD kortelės palaikymas, 2 x16 GB komplekte
  Įrašų tipai Normal (NOR), Event (EVT), Motion (MOT)
  IšėjimaiVideo išėjimasCVBS
  Programinė įranga Smart Manager (palaiko iOS ir Android)
  Išmatavimai 38x102mm
  GPS SiRF start IV
  Svoris 76g
  Darbinė temperatūra -20C ~ +60C
  Maitinimo įtampa DC 12V iki 24V

  Ne paslaptis jog vaizdo registratorių tėvynė ir viena didžiausia jų rinkų yra Pietų Korėja. Ši šalis lyderiauja kurdama ir pateikdama naujus prietaisus savo ir užsienio šalių rinkoms. Praeitą savaitę Korėjos vartotojų agentūra (Korean Consumer Agency - KCA) paskelbė, kad patikrino ir ištyrė daugiau nei 30 skirtingų gamintojų rinkoje parduodamų prietaisų. Rezultatai stulbinantys - beveik 70% rinkoje parduodamų prietaisų neatitiko vietinių reikalavimų ir/arba savo paties deklaruojamų techninių specifikacijų, pvz. neatitiko deklaruojama ir/ar reali įrašomo vaizdo rezoliucija, kadrų skaičius per sekundę, filmavimo kokybė skirtingais temperatūriniais režimais, atsparumas vibracijai ir t.t.

  Tik 5 gamintojai gavo įvertinimą - "Puikiai" - tai Cowon Systems, Itronics, Pittasoft, Thinkware ir TG Sambo Computer. Nepriekaištingą įvertinimą gavo 6 prietaisai, 2 iš jų - Cowon gamintojo! Tokį įvertinimą šie gamintojai gavo dėl savo gaminamų prietaisų atitikimo visiems reikalavimams bei jų labai geros vaizdo įrašų kokybės, greitos adaptacijos į besikeičiantį apšvietimo intencyvumą ir аiškų valstybinių numerių atpažinimą.

  Vaizdo įrašų kokybė

  Kadangi pastoviai susilaukiame klausimų kokia iš tiesų yra vaizdo registratorių įrašų kokybė, nes youtube vistiek kažkiek savaip apdoroja vaizdą ir jį šiektiėk pakeičia, nutarėme pagelbėti jums norint peržvelgti orginalius įrašus. Visi, kas turi Google paskyrą (o kas jos šiais laikais neturi? :)) gali atsisiųsti orginalius, neredaguotus vaizdus iš šio Google drive. Čia rasite BlackVue, Cowon, Itronics ir kitus vaizdo įrašus.